Taksofonai.lt

Atsiliepk!

Taksofonai kviečia atsiliepti visus, turinčius originalių, kūrybiškų, netikėtų ir unikalių idėjų. Šios vizijos varžysis dėl vienos iš 15 taksofono budelių, kurias padovanosime patiems išradingiausiems.

Pateikite savo idėją, o mūsų komisija išrinks pačią įdomiausią ir geriausią. Šiuos kūrybinius sprendimus pristatysime viešai ir visiems papasakosime, kur ieškoti netikėčiausio taksofono.

Pagrindinė sąlyga – taksofono būdelė turi būti grąžinta miestams, t. y. idėja turi būti įgyvendinta viešojoje erdvėje. Joje taksofono būdelė gali tapti akvariumu, diskotekų aikštele, biblioteka, garso įrašų studija, mažiausia kavine ar kitu stebinančiu projektu. Laukiame net ir pačių beprotiškiausių idėjų.

Konkursą organizuoja „Telia“. Komisiją sudaro profesionalūs technologijų ir dizaino ekspertai, o idėją palaiko jos ambasadoriai – keliautojas ir kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas, kultūros istorikė Sonata Šulcė bei mokslininkas, architektūros ir kultūros paveldo puoselėtojas, „Lego“ modelių kūrėjas Rokas Mikšiūnas.

Taksofonai

Taksofonai

Taksofonai

Apie
Taksofono ragelis

Konkurso etapai

1
#
Pateik idėją, kaip taksofoną prikelsi naujam gyvenimui. Tam turi laiko iki gegužės 19 dienos.
2
#
Konkurso komisija įvertins idėjas, išrinks laimėtojus ir birželio 12-ąją paskelbs, kas tampa taksofonų būdelių šeimininkais.
3
#
Konkurso nugalėtojai savo idėjoms įgyvendinti turės 4 mėnesius – iki šių metų spalio 30 dienos.
4
#
Pristatomos į gyvenimą sugrįžusios taksofonų būdelės.

Konkurso komisija

#
Sonata Šulcė
Sonata Šulcė
Kultūros istorikė ir prekės ženklų strategė
Rokas Mikšiūnas
Rokas Mikšiūnas
Mokslininkas, architektūros ir kultūros paveldo puoselėtojas, LEGO modelių dizaineris
Orijus Gasanovas
Orijus Gasanovas
Keliautojas ir kelionių žurnalistas
Audrius Stasiulaitis
Audrius Stasiulaitis
„Telia“ atstovas spaudai